Blachy trapezowe

Blachy trapezoweBlachy trapezowe są znanym i powszechnie używanym rodzajem pokrycia dachowego. Poza typowym zastosowaniem do wykonywania pokryć dachowych mogą posłużyć jako wykończenie elewacji. Posiadamy w ofercie bogaty wybór blach trapezowych, które doskonale sprawdzają się w różnych zastosowaniach.

Blachy trapezowe cechuje wysoka jakość, trwałość oraz wybór dostępnych przekrojów. Nadają się do zastosowania w budowie hal produkcyjnych, magazynowych i sportowych, w obiektach handlowych, a także budynkach biurowych. Technologia produkcji blachy zapewnia właściwą nośność i sztywność profilu oraz zwiększoną rozpiętość podpór. Dzięki temu blachy trapezowej można używać nie tylko w postaci pokrycia dachowego, ale również jako konstrukcyjne profile nośne – po więcej informacji zapraszamy tutaj.
Blachy trapezowe są wytrzymałe, łatwe do montowania i zastosowania izolacji cieplnej. Są przy tym estetyczne. Wykonuje się je z blachy ocynkowanej, blachy pokrytej powłoką alucynkową, blachy powlekanej oraz blachy aluminiowej zabezpieczonej powłoką lakierniczą. Możliwość wyboru profilu umożliwia wiele wariantów zastosowania. Prosty sposób montażu budynku to jedna z najważniejszych zalet, decydujących o niższych kosztach i skróceniu czasu budowy. W naszej hurtowni znajdziecie Państwo szeroką paletę blach trapezowych wysokiej jakości w doskonałych cenach.